Back

Çorape Meshkujsh

Çorape Meshkujsh

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

61% Pambuk, 20% Poliamide, 17% Poliester, %2 Elastan

Sugjerime

  • -15%
    Çorape Meshkujsh 590L
  • Çorape Meshkujsh 390L
  • Çorape Meshkujsh 490L
  • -13%
    Çorape Meshkujsh 690L