Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Gri

Marka

80% Poliester, 16% Pambuk, 4% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L