Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

50% Pambuk, 50% Akrilik

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L
  • -21%
    Bluza 2,390L
  • -21%
    Bluza 1,590L