Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E kuqe

Marka

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • Tuta 3,990L
  • Triko 4,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 3,990L
  • Bluza 6,990L
  • Bluza 5,990L
  • Bluza 4,990L