Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E bardhe

Marka

65% Poliester, 35% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 3,190L
  • -21%
    Bluza 1,590L