Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

M, S, XL, XXL

Ngjyra

Blu

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 3,190L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 3,190L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 2,390L
 • -21%
  Bluza 1,590L
 • -21%
  Bluza 3,190L