Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M

Ngjyra

Gri

Marka

45% Poliester, 5% Elastan, 50% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L