Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Gri e erret

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Bluza 3,990L
 • -21%
  Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • -21%
  Bluza 3,990L
 • Bluza 3,990L
 • -21%
  Këmishë 3,990L
 • -17%
  Xhup 14,990L