Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

100% Poliester

Sugjerime

  • Këmishë 2,990L
  • Këmishë 2,990L