Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Blu

Marka

75% Poliester, 25% Pambuk

Sugjerime

  • T-Shirt 990L
  • T-Shirt 990L