Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, XS

Ngjyra

Jeshile

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L