Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

S, XS, M

Ngjyra

Blu

Marka

54% Poliester, 26% Pambuk, 20% Viskoze

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L