Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

Blu, Gri

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L