Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • -21%
    T-Shirt 1,190L