Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 30/30, 31/30, 32/34, 33/34, 34/34, 36/32, 36/34

Ngjyra

Blu

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 5,990L
  • Xhinse 5,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L