Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

31/34, 32/34, 33/32, 33/34, 34/34, 36/32, 36/34, 38/34

Ngjyra

E zeze

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L