Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 29/32, 31/30, 32/32, 32/34, 33/30, 33/32, 33/34

Ngjyra

E zeze

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 5,990L
  • Xhinse 5,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L