Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29, 30, 31, 32, 33

Ngjyra

Gri

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L