Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 30/30, 31/32, 32/30, 32/32, 33/32, 34/30, 34/32, 36/32

Ngjyra

Blu

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L