Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29/30, 30/32, 31/30, 31/32, 32/30, 32/32, 32/34, 33/30, 33/32, 34/30, 34/32, 34/34, 36/32, 36/34, 38/34

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L