Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

42, 44, 46, 48

Ngjyra

Gri

Marka

80% Poliester, 17% Pambuk, 3% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L