Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44, 48

Ngjyra

Blu

Marka

55% Lino, 45% Pambuk

Sugjerime

  • Pantallona 1,990L