Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 46, 48, 50

Ngjyra

Blu

Marka

74% Poliester, 23% Viskoze, 3% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona 1,990L