Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 42, 44, 46, 48, 50

Ngjyra

Gri e hapur

Marka

65% Poliester, 35% Viskoze

Sugjerime

  • Pantallona 2,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,790L
  • Pantallona 1,990L
  • Pantallona 2,490L
  • Pantallona 2,490L