Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

29, 31/30, 31/32, 32, 32/30, 33, 34

Ngjyra

Gri

Marka

99% Pambuk, 1% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L