Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 44, 48

Ngjyra

Gri

Marka

66% Poliester, 32% Viskoze, 2% Elastan

Sugjerime

  • -17%
    Pantallona 2,490L