Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

94% Pambuk, 6% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Pulovër 2,390L
 • -21%
  Pulovër 2,390L
 • -21%
  Pulovër 1,190L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,190L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,190L