Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

E bardhe, E zeze, Kamel

Marka

Gjinia

Lëkurë

Sugjerime

  • Sandale 11,590L
  • Sandale 11,590L
  • Sandale 9,190L
  • Sandale 11,590L
  • Sandale 11,590L
  • Sandale 8,090L
  • -34%
    Sandale 1,990L