Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Masa

M, S, XL, XXL, XXXL

Ngjyra

Jeshile kaki

65% Pambuk, 35% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 2,990L
  • Bluza 1,990L