Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

S, XXL

Ngjyra

E zeze

Marka

54% Poliakrilik, 46% Pambuk

Sugjerime

 • -21%
  Pulovër 2,390L
 • -21%
  Pulovër 2,390L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,190L
 • -21%
  Pulovër 1,590L
 • -21%
  Pulovër 1,190L