Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

E bardhe, Mustard, Roze

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 3,290L
  • Bluza 4,490L
  • Fustan 3,290L