Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

E zeze, Mustard

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 2,390L
  • -21%
    Bluza 2,390L
  • -21%
    Bluza 1,590L