Back

Paliçeta

Paliçeta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

3-6, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Miks

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -24%
  T-Shirt 990L
 • -21%
  T-Shirt 390L
 • -21%
  T-Shirt 390L
 • -26%
  Fustan 1,490L
 • -34%
  Fustan 1,990L
 • -26%
  Fustan 1,490L
 • -21%
  Pantallona Te Shkurtra 790L
 • -21%
  Kanatjere 790L