Back

Paliçeta

Paliçeta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

6-9, 9-12, 12-18, 18-24, 24-36

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

100% Tencel

Sugjerime

  • Paliçeta 790L
  • Paliçeta 790L
  • Paliçeta 790L