Back

Pantallona Të Shkurtra

Pantallona Të Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

XL, L, S, M

Ngjyra

E zeze

Marka

66% Poliester, 34% Pambuk

Sugjerime

  • -41%
    Pantallona Të Shkurtra 2,990L