T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: LTB12148004161430000 Kategori: , , , Emër: PARRY T/S Etiketa: , , , ,

Product Description

100% POLIESTER

Masa

XS, S, M, XXL

Ngjyra

Jeshile ushtarake

Marka

LTB

Markat: