T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: LTB012208003160890000 Kategori: , , Emër: PIROSO T/S Etiketa: , , ,

Product Description

100% Pambuk

Masa

XS, S, M, L, XL, XXL

Ngjyra

E bardhe

Marka

LTB

Markat: