Back

Mbathje Femrash (Intimo)

Mbathje Femrash (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

83% Poliamide

Sugjerime

  • Mbathje Femrash (Intimo) 1,590L