Back

Geta

Geta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-13, 6-8, 9-10

Ngjyra

Roze/blu

Marka

Gjinia

74% Pambuk, 23% Poliamide, 3% Elastan. 220 Den

Sugjerime

 • -51%
  Set Pizhamash 1,240L
 • -71%
  Pizhama (Bluzë) 740L
 • -51%
  Rrobdishan 2,490L
 • -51%
  Set Pizhamash 1,490L
 • -71%
  Set Pizhamash 890L
 • -71%
  Pizhama (Tuta) 740L
 • -71%
  Fustan (Gjumi) 890L
 • -71%
  Set Pizhamash 890L