Back

Set Pizhamash

Set Pizhamash

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Kanatjere (Intimo) 1,490L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 790L
  • Mbathje Femrash (Intimo) 690L