Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Kafe

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 1cm

Sugjerime

 • -21%
  Pupa 9,670L
 • -21%
  Pupa 4,790L
 • -21%
  Pupa 6,390L
 • -21%
  Pupa 6,390L
 • -21%
  Pupa 5,590L