Back

Pantallona Te Shkurtra

Pantallona Te Shkurtra

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 6-9, 9-12

Gjinia
Ngjyra

Roze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • -15%
    T-Shirt 590L
  • -21%
    T-Shirt 790L