Back

Kanatjere

Kanatjere

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

89% Poliester, 11% Elastan

Sugjerime

  • -41%
    Kanatjere 1,190L
  • -41%
    Kanatjere 1,190L