Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

28/30, 28/32, 30/30, 30/32, 31/30, 31/32, 31/34, 32/30, 32/32, 33/30, 33/32, 33/34, 36/30, 38/30

Ngjyra

Xhins

Marka

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 4,790L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 2,390L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L
 • -21%
  Xhinse 1,990L