Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

5

Gjinia

Ngjyra

Miks

Marka

75% Pambuk, %18 Poliamide, %6 Poliester, %1 Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 2,090L
 • -31%
  Shapka 1,740L
 • -31%
  Aksesore (Plazhi) 1,390L
 • -31%
  Pantallona (Plazhi) 1,040L
 • -31%
  Mbathje (Intimo) 1,040L
 • -31%
  Kanatjere (Intimo) 1,040L
 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 3,140L
 • -31%
  Pantallona (Plazhi) 1,390L