Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

5, 7, 9

Gjinia
Ngjyra

Roze

Marka

61% Pambuk, 33% Poliester, 5% Poliamide, 1% Elastan

Sugjerime

 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 2,090L
 • -31%
  Shapka 1,740L
 • -31%
  Aksesore (Plazhi) 1,390L
 • -31%
  Pantallona (Plazhi) 1,040L
 • -31%
  Mbathje (Intimo) 1,040L
 • -31%
  Kanatjere (Intimo) 1,040L
 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 3,140L
 • -31%
  Pantallona (Plazhi) 1,390L