Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 9-12

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

52% Poliester, 37% Pambuk, 11% Viskoze

Sugjerime

  • Atlete 1,990L
  • Atlete 1,690L
  • Këpucë 2,490L
  • Atlete 4,490L
  • Këpucë Me Qafa 4,490L
  • Atlete 3,990L
  • Atlete 3,990L
  • Atlete 3,490L