Back

Veshje

Veshje

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • Pantallona 2,490L
 • T-Shirt 1,290L
 • T-Shirt 1,190L
 • T-Shirt 1,490L
 • T-Shirt 1,290L
 • -21%
  Këmishë 1,990L
 • -21%
  Këmishë 1,990L
 • -21%
  Këmishë 2,390L