Back

Veshje

Veshje

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

59% Poliester, 41% Pambuk

Sugjerime

  • Bluza 1,690L
  • Bluza 1,190L
  • Bluza 1,190L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L
  • Çanta 1,990L