Back

Veshje

Veshje

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 18-24, 24-36, 36-38, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E kuqe

Marka

60% Pambuk, 40% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Aksesore (Plazhi) 1,990L
 • -21%
  Këmishë 1,990L
 • -22%
  Këmishë 1,790L
 • -21%
  Pantallona Të Shkurtra 1,590L
 • Pantallona Të Shkurtra 1,490L
 • -18%
  Pantallona Të Shkurtra 1,390L
 • Kapele 1,490L
 • Kanatjere 990L